Border-top
Normal_original

Unelmate ühiskond

Kuidas eelseisev üleminek informatsioonilt kujutlusele muudab sinu äritegevust

Rolf Jensen

Uus ajastu on tulekul, uus lahing turu pärast on juba alanud…
«Me vajame head lugu ja oleme valmis selle eest maksma,» ütleb tuleviku-uurija Rolf Jensen oma raamatus. Jõukuse ja jõudeaja kasvades ootame me materiaalsetelt hüvedelt suuremat tähendusrikkust ja meie otsused mingi kauba ostmisel saavad oleme pigem emotsionaalsed kui ratsionaalsed. Jensen määratleb kuus turgu, mis on suunatud meie põhiliste emotsionaalsete vajaduste rahuldamiseks ning kirjeldab, kuidas juhtivad firmad neist turgudest kasu lõikavad ja kuidas teised firmad saaksid sedasama teha.

«Lugu on alati olnud peamine motiiv millegi ostmisel, mingi tehingu sõlmimisel või oma elus toimetuleku võime tõstmisel. Lood ahvatlevad meid — isegi enam kui kvaliteet või hind. Apple ei ole midagi muud kui lugu lindpriist arvutimaailmas, FedEx on lugu lubaduse pidamisest. Tulevikus peavad liidrid olema ennekõike luguderääkijad ning alles seejärel juhid. Rolf Jensen näitab teed tulevikku»
Harriet Rubin (raamatu «Printsess: nais-Machiavelli» autor)

««Unelmate ühiskond» pakub täiesti uudse, värske vaate tulevikule ning sellele, kuidas ettevõtted peaksid ennast ümber kujundama, et olla edukad ka 21. sajandil»
Arnold Brown (tuntud tuleviku-uurija, Weiner, Edrich, Brown, Inc.)

Rolf Jensen on Kopenhaageni Tuleviku-uuringute Instituudi direktor ning maailma üks hinnatumaid tuleviku-uuringute spetsialiste.

Lisa ostukorvi
hind: €12.15
ilmumise aasta: 2000
lehekülgede arv: 240
tõlkinud: Anneli Unt ja Madis Saluveer
kujundus: Marek Antoniak (kaas)
Border-bottom