Border-top
Thumb_original

Talendijuhtimine

Kuidas tööjõudu diferentseerida?

Becker, B., Huselid, M.

“Talendijuhtimine” – raamatu tellis ja müüb firma Fontes – www.fontes.ee

Raamat annab hea ülevaate sellest, kuidas luua oma inimeste abil püsivat konkurentsieelist, mida teised ettevõtted ei saaks kuigi kergesti kopeerida. Töötajatel aitab see raamat ära tunda need ettevõtted, kes suudaksid nende võimeid ja tugevaid külgi parimal viisil ära kasutada.

-
Thumb_original

2020. aasta töökoht

Kuidas innovatiivne ettevõte homseid töötajaid kohale meelitab, arendab ja hoiab. Juba täna.

Meister, J. Wylierd, K.

Raamat räägib eesootavates muutustest tööjõuturul ja ettevõtete vajadusest muutustega kaasa minna. Tuleviku töökohaks tuleb valmistuda juba täna

€12.50
Thumb_original

2011: järgmise kümnendi trendid

Ära vaeva pead - nüüdsest mõtleb sinu eest arvuti! - Homer Simpson

Richard Laermer

Raamat räägib ärist, ettevõtlusest ja turundusest muutunud ühiskonnamaastikul. Järjest raskem on orienteeruda trendides ja hoovustes, mis määravad edu suuna tänapäeval. Ettevõtte missioon, brändi tekkimise eeldused, vajalik kohandumine kaasaegse mõtlemisega – Laermer esitab oma sõnumi vürtsikas ja haaravas sõnastuses.

€7.00
Thumb_original

Valutud muutused

Kuidas saada juhina üle algatuste üleküllusest, kaosest organisatsioonis ja töötajate läbipõlemisest

Eric Abrahamson

Tasemel õpetus toob kaasa inimese eduka muutumise. Käesolevas raamatus vaatame, kuidas saavutada organisatsioonide edukat muutumist. Raamatus annan ma edasi seda, mida juhtidest koosnev publik on mulle viimase kahekümne aasta jooksul muutuste juhtimise kohta õpetanud.
Eric Abrahamson

€12.50
Thumb_original

Biotehnoloogia sajand

Kuidas geneetikaäri muudab maailma

Jeremy Rifkin

Raamat annab rikkalikele näidetele tuginedes põhjaliku ülevaate biotehnoloogia praegusest olukorrast. Olles veendunud, et infotehnoloogia ja biotehnoloogia koosmõjul muutub totaalselt inimeste elukorraldus, väljendab Jeremy Rifkin siiski kahtlust, et meie praegused teadmised on liiga vähesed hindamaks geneetiliselt muundatud organismide ja insenergeneetika ning geeniteraapia mõju.

€3.52
Thumb_original

Tulipunktid

Miks ühed meeskonnad, kollektiivid ja organisatsioonid pakatavad elujõust - ja teised mitte

Lynda Gratton

See raamat pole kaugeltki lihtsalt kirjeldav ülevaade meeskonnatööst. See raamat käsitleb meie ajastu suurimat juhtimisalast väljakutset: kuidas tagada eri ajavööndites töötavate inimeste tõhus koostöö ja parandada selle tulemuslikkust, et konkurentsitingimustes paremini toime tulla.
Stefan Stern
.

€10.50
Border-bottom