Border-top
Thumb_original

Juhtimine ja loodusteadus

Korra otsinguil kaootilises maailmas

Margaret J. Wheatley

Enamik juhte kasutab tõenäoliselt hulga energiat analüüsiks ja planeerimiseks, need on ka kesksed teemad juhtimisalases kirjanduses. Otsime pidevalt paremaid meetodeid organisatsiooni tegevuse objektiivseks mõõtmiseks ja paremaks mõistmiseks.

€11.51

Uus Machiavelli

Poliitikakunst äris

Alistair McAlpine

“…teravmeelne kommentaar Machiavelli ajatutele kavaldamispõhimõtetele.” – Margaret Thatcher
Unustage veel hiljuti kõikjal kõneainet pakkunud sõnumid uue ajastu lahkemast ja sõbralikumast maailmast ning meeskonnajuhtimisest. Endiselt käib võitlus hammas-hamba vastu ja mida kiiremini te seda taipate, seda parem. Uus Machiavelli kaevab Machiavelli Valitsejast välja ajatud nõuanded ja sõjakavalused, mis aitavad tänastel äriliidritel ellu jääda ja edu saavutada selles ahnuse ja reetmise džunglis, mida kujutab endast äri. Alistair McAlpine rikastab Machiavelli teksti lugudega tänapäeva ärimaailmast, heites uudse nurga alt terava pilgu sellele, mis inimesi motiveerib. Te saate teada, miks:
Lojaalsuse peale ei saa ettevõttes kindel olla
Suur võim on firmas “väikeste inimeste” käes
Võimu on parem hajutada kui kontsentreerida
Te ei tohiks kunagi uskuda omaenda reklaami

€12.15
Thumb_original

Tegutsemisvalmidus

Kuidas tõhusad juhid tahtejõudu kasutades tulemusi saavutavad ja ajaraiskamisest hoiduvad

Heike Bruch ja Sumantra Ghoshal

Mis muudab tõelised juhid nii efektiivseks? Vastus on petlikult lihtne: tahtejõud. Mis eristab kümmet protsenti juhtidest, kes tegutsevad sihikindlalt, enamusest, kes seda ei tee?

€7.00
Thumb_original

Pöörane äri

Raha tantsib tarkade käes

Kjell A. Nordström ja Jonas Ridderstråle

«Pöörane äri» vaatleb uut maailmakorraldust unikaalsest, asjatundlikust ja väljakutsuvalt pöörasest perspektiivist. See on vastumürk leebele mõtlemisele ja leebetele kirjutistele.»
Tom Peters

€10.23

Piirideta maailm

Valmistumine 21. sajandi kapitalismiks

Robert B. Reich

Kujukas ja vaidlema kutsuv analüüs selle kohta, mida riikidel tuleb teha, et nende kodanikel tuleviku maailmamajanduses hästi läheks.

€8.31
Border-bottom