Border-top
Thumb_original

Aed ja mets kui apteek

taimede raviomadused, kirjeldused, retseptid

Aili Paju

Raamatus kirjeldatakse sajakonna Eestimaal kasvava raviva taime omadusi koos usaldusväärsete kasutusjuhistega.

€12.00
Thumb_original

Irratsionaalne inimene

Kuidas me teeme oma igapäevaseid otsuseid

Dan Ariely

Käitumisökonoomika valdkonda kuuluv läbiviidud uuringutele tuginev hea ja tõhus lugemine inimkäitumise ettearvatavusest – ka ratsionaalsete otsuste taga peitub irratsionaalsus.

€16.00
Thumb_original

Räägime alkoholist

Õppevahend koolidele

“Räägime alkoholist” on materjalide kogumik, mis on mõeldud abivahendiks õpetajatele alkoholiennetustöös põhi- ja keskkoolis. Alustada sobib selle materjali kasutamisega siis, kui noored alkoholi vastu huvi tundma hakkavad. Materjali võib kasutada tervikuna, sisustamaks vastavaid temaatilisi arutelusid gümnaasiumi lõpuni välja, aga paljud õpetajad eelistavad kasutada sellest vaid üksikuid harjutusi mõnede teemade käsitlemiseks. Harjutused võtavad arvesse noorte erinevat kogemust ja kokkupuudet alkoholiga.

-
Thumb_original

Meie suured tegijad

Eesti lapse raamat

Lauri Vahtre, Anu Kalm

Lahedat lugemist nii lapsele kui lapsevanemale meie oma rahva kangetest meestest ja naistest. Väikesed vigurilood sunnivad kaasa mõtlema ja küsimusi esitama, ei puudu ka õpetuse-iva ja avastamisrõõm.

€7.00
Thumb_original

Targad taimed taskus

Loodusesõbra taskuteatmik

Aili Paju

Meditsiinidoktor Aili Paju koostatud raamatusse on koondatud 53 taime, mille leidmise hõlbustamiseks on lisatud foto, lühike kirjeldus ja ülevaatlik juhis, millist osa taimest ja millal korjata, kuidas töödelda, miks ja kuidas tarvitada.

€6.00
Thumb_original

Vahing

Mälestusi Vaino Vahingust

Külli Trummal

Vaino Vahing oli ühtaegu nii kirjanik kui dramaturg, psühhiaater kui teadlane, kohtuarst kui näitleja – ja veel üht kui teist muud.

€22.00
Border-bottom