Border-top
Thumb_original

Kogutud teosed 6

Brecht ilmub öösel

Mati Unt

Kogutud teoste 6. köites sisaldub romaan “Brecht ilmub öösel”. Läinud aastal valiti teose inglisekeelne tõlge 25 parima ilukirjandusliku tõlke hulka Ameerika Ühendriikides. Saatesõna autor on Ingo Normet.

€14.00
Thumb_original

Lugude rääkimise kunst

Kuidas tõestisündinud lood panevad etteõtte elama

Matts Heijbel

Nii nagu igal inimesel, on ka igal kogukonnal – olgu siis tegu perekonna, ettevõtte või riigiga – oma lugu. Inimesed armastavad lugusid rääkida. Lugusid tuleks osata vääriliselt hinnata, neid saab ka edukalt ära kasutada kõikide hüvanguks. On väga tähtis, missugused on meie lood, kuidas me neid kujundame ja esitame. Hea tõestisündinud lugu annab kogukonnale oma näo ja paneb selle elama.

€16.00
Thumb_original

Talendijuhtimine

Kuidas tööjõudu diferentseerida?

Becker, B., Huselid, M.

“Talendijuhtimine” – raamatu tellis ja müüb firma Fontes – www.fontes.ee

Raamat annab hea ülevaate sellest, kuidas luua oma inimeste abil püsivat konkurentsieelist, mida teised ettevõtted ei saaks kuigi kergesti kopeerida. Töötajatel aitab see raamat ära tunda need ettevõtted, kes suudaksid nende võimeid ja tugevaid külgi parimal viisil ära kasutada.

-
Thumb_original

Murka ja neli last

pildid joonistanud Angelika Schneider

Kätlin Kaldmaa

“Neli last ja Murka” on Kätlini esimene (kindlasti mitte viimane) lasteraamat, mis osaliselt põhineb tema enda lapsepõlvel.

€4.70
Thumb_original

2020. aasta töökoht

Kuidas innovatiivne ettevõte homseid töötajaid kohale meelitab, arendab ja hoiab. Juba täna.

Meister, J. Wylierd, K.

Raamat räägib eesootavates muutustest tööjõuturul ja ettevõtete vajadusest muutustega kaasa minna. Tuleviku töökohaks tuleb valmistuda juba täna

€12.50
Thumb_original

Kogutud teosed 5

Mati Unt

Kogutud teoste 5. köites on romaanid “Öös on asju” ja “Doonori meelespea”. Saatesõna “Verest ja elektrist” autor on Kalev Kesküla.

€14.00
Border-bottom