Border-top
Thumb_original

Anna endale võimalus!

Marlene Caroselli

Kas soovite ise aktiivselt oma karjääri suunata? Siis on see käsiraamat just teie jaoks. Siit saate uut jõudu ja energiat, mis aitab kõigi kohustuste ja ülesannetega toime tulla kiirelt ja mängleva kergusega, muutes väljakutsed võimaluseks, raskused eduks.

€2.56
Thumb_original

Kulu ja tulemus

Kuidas integreeritud kulusüsteemidega suurendada kasumlikkust ja tulemust

Robin Cooper ja Robert S. Kaplan

Raamat «Kulu ja tulemus» on juhtimisarvestuse valdkonnas võib-olla et viimase kümnendi kõige olulisem teos, selle keskmes on tegevuspõhine kulujuhtimine, kuid erinevalt paljudest varasematest selle ala raamatutest pole see siiski nii väga ainult seda teoreetilist kontseptsiooni tutvustav.

-
Thumb_original

Mõtisklus psühhosomaatikast

Aili Paju

Raamatusse on täiendatud kujul (2. trükk) paigutatud osa psühhosomaatika loenguid, mida meditsiinidoktor professor Aili Paju luges Tartu Ülikooli semiootikaosakonnas. Loengutsükkel said hulgaliselt positiivset tagasisidet ja teema vastu on olnud jätkuvalt suur huvi.

€7.00
Thumb_original

Biotehnoloogia sajand

Kuidas geneetikaäri muudab maailma

Jeremy Rifkin

Raamat annab rikkalikele näidetele tuginedes põhjaliku ülevaate biotehnoloogia praegusest olukorrast. Olles veendunud, et infotehnoloogia ja biotehnoloogia koosmõjul muutub totaalselt inimeste elukorraldus, väljendab Jeremy Rifkin siiski kahtlust, et meie praegused teadmised on liiga vähesed hindamaks geneetiliselt muundatud organismide ja insenergeneetika ning geeniteraapia mõju.

€3.52
Thumb_original

Pöördudes üksteise poole

Soodushind!

Margaret Wheatley

Margaret Wheatley räägib, kirjutab ja annab nõu kõikjal üle maailma selle kohta, kuidas organiseeruda nii, et inimesi vaadeldaks kui õnnistust, mitte aga kui probleemi. Ta on juba 30 aastat töötanud väga erinevate organisatsioonide ja kogukondadega peaaegu kõigil kontinentidel.
Raamat üritab pakkuda innustust ja tuge, et algatada kõnelusi teemadel, mis on inimestele tähtsad. Kutsutakse üles märkama ümbritsevat maailma, selgitama oma mõtteid ja kogemusi ning alustama juttu teiste inimestega.

€5.69
Thumb_original

Tulipunktid

Miks ühed meeskonnad, kollektiivid ja organisatsioonid pakatavad elujõust - ja teised mitte

Lynda Gratton

See raamat pole kaugeltki lihtsalt kirjeldav ülevaade meeskonnatööst. See raamat käsitleb meie ajastu suurimat juhtimisalast väljakutset: kuidas tagada eri ajavööndites töötavate inimeste tõhus koostöö ja parandada selle tulemuslikkust, et konkurentsitingimustes paremini toime tulla.
Stefan Stern
.

€10.50
Border-bottom