Border-top
Thumb_original

Customers.com

Äri Internetis ja laiemalt

Ronni T. Marshak ja Patricia B. Seybold

Patricia Seyboldi raamat räägib elektroonilisest ärist Internetis, sellest, kuidas kujundada kasulikku e-kaubanduse strateegiat, aga mitte ainult.

€5.88
Thumb_original

Anna endale võimalus!

Marlene Caroselli

Kas soovite ise aktiivselt oma karjääri suunata? Siis on see käsiraamat just teie jaoks. Siit saate uut jõudu ja energiat, mis aitab kõigi kohustuste ja ülesannetega toime tulla kiirelt ja mängleva kergusega, muutes väljakutsed võimaluseks, raskused eduks.

€2.56
Thumb_original

Kulu ja tulemus

Kuidas integreeritud kulusüsteemidega suurendada kasumlikkust ja tulemust

Robin Cooper ja Robert S. Kaplan

Raamat «Kulu ja tulemus» on juhtimisarvestuse valdkonnas võib-olla et viimase kümnendi kõige olulisem teos, selle keskmes on tegevuspõhine kulujuhtimine, kuid erinevalt paljudest varasematest selle ala raamatutest pole see siiski nii väga ainult seda teoreetilist kontseptsiooni tutvustav.

-

Töö lõpp

Tehnoloogia, töökohad, sinu tulevik. Ülemaailmse tööjõu allakäik ja turujärgse ajastu koidik

Jeremy Rifkin

Jeremy Rifkin kuulub nende väheste hulka, kelle nägemus võimaldab välja selgitada probleeme, mis fundamentaalsel viisil destabiliseerivad ühiskonda.

€8.31
Thumb_original

Mõtisklus psühhosomaatikast

Aili Paju

Raamatusse on täiendatud kujul (2. trükk) paigutatud osa psühhosomaatika loenguid, mida meditsiinidoktor professor Aili Paju luges Tartu Ülikooli semiootikaosakonnas. Loengutsükkel said hulgaliselt positiivset tagasisidet ja teema vastu on olnud jätkuvalt suur huvi.

€7.00
Thumb_original

Biotehnoloogia sajand

Kuidas geneetikaäri muudab maailma

Jeremy Rifkin

Raamat annab rikkalikele näidetele tuginedes põhjaliku ülevaate biotehnoloogia praegusest olukorrast. Olles veendunud, et infotehnoloogia ja biotehnoloogia koosmõjul muutub totaalselt inimeste elukorraldus, väljendab Jeremy Rifkin siiski kahtlust, et meie praegused teadmised on liiga vähesed hindamaks geneetiliselt muundatud organismide ja insenergeneetika ning geeniteraapia mõju.

€3.52
Border-bottom