Border-top
Thumb_original

Pöördudes üksteise poole

Soodushind!

Margaret Wheatley

Margaret Wheatley räägib, kirjutab ja annab nõu kõikjal üle maailma selle kohta, kuidas organiseeruda nii, et inimesi vaadeldaks kui õnnistust, mitte aga kui probleemi. Ta on juba 30 aastat töötanud väga erinevate organisatsioonide ja kogukondadega peaaegu kõigil kontinentidel.
Raamat üritab pakkuda innustust ja tuge, et algatada kõnelusi teemadel, mis on inimestele tähtsad. Kutsutakse üles märkama ümbritsevat maailma, selgitama oma mõtteid ja kogemusi ning alustama juttu teiste inimestega.

€5.69
Thumb_original

Tulipunktid

Miks ühed meeskonnad, kollektiivid ja organisatsioonid pakatavad elujõust - ja teised mitte

Lynda Gratton

See raamat pole kaugeltki lihtsalt kirjeldav ülevaade meeskonnatööst. See raamat käsitleb meie ajastu suurimat juhtimisalast väljakutset: kuidas tagada eri ajavööndites töötavate inimeste tõhus koostöö ja parandada selle tulemuslikkust, et konkurentsitingimustes paremini toime tulla.
Stefan Stern
.

€10.50
Thumb_original

Üksi keeglisaalis

Ameerika kogukonnaelu kokkuvarisemine ja taassünd

Robert Putnam

Varem mängisime keegliliigades, tavaliselt pärast tööd – kuid nüüd enam mitte. See näiliselt tähtsusetu seik sümboliseerib olulist sotsiaalset muutust, mille on avastanud Robert Putnam oma hiilgavas teoses «Üksi keeglisaalis», mida The Economist kiidab kui hiigelsaavutust.

€5.00
Thumb_original

Lauajupi madonna

Juhani Püttsepp

Juhani Püttsepa “Lauajupi madonna” on raamat sõprusest, leidmistest ja imedest.

-
Thumb_original

Täna ja homme

koostöös Samuel Crowtheriga

Henry Ford

Raamat võtab kokku maailma tuntuima autotöösturi ideed ja ettekujutused, mis muutsid igaveseks tööstusharu standardeid. Ja mitte ainult selle tööstusharu.

€3.50
Thumb_original

Märka, tunneta, mõtle, tegutse

Soodushind!

Andy Milligan ja Shaun Smith

Raamat kirjeldab lihtsat, aga jõulist tehnikat, millest on sündinud paljud tänapäeva äri parimad leiutised ning kõige edumeelsemad tooted ja teenused.

€2.95
Border-bottom