Border-top

Elu on siin

Eluloolised mõtisklused autori lapsepõlvest ja kaasajast

Aili Paju

Selle raamatu kaante vahel on autori isiklikud eredad mälestused lapsepõlvest ja koolieast Pavandus ja Kohtla-Järvel, põimituna mõtisklustega Eestimaa saatusest, kaasajast, läbivaks niidiks sügav loodustunnetus. Inimelu on ime – ja selle edasikandja on kõikevõitev emaarmastus, mis ei lõpe mitte kunagi.

Aili Paju on meditsiinidoktor, kelle sulest on ilmunud mitukümmend raamatut. Ta on tuntud loodusraviarst, tervete eluviiside ja taimravi propageerija. Eluloolistest mõtisklustest on varem ilmunud „Merkuuri tütar”, „Need päevad on minu”, „Minu ülikool”, „Elujõud ja loodusravi”.

€14.00
Thumb_original

Elujõud ja loodusravi

Julgus muuta seda, mida suudad muuta

Aili Paju

Loomulik tervenemine on inimese võimuses, kui ta oskab kasutada oma sisemist jõudu.

€5.00
Thumb_original

Oodates, et mägi hakkaks liikuma

ja teisi mõtisklusi elust

Charles Handy

«Oodates, et mägi hakkab liikuma» on koostatud Charles Handy vestluste põhjal BBC raadioprogrammis kümne aasta vältel esitatud mõtisklustest ning räägib organisatsioonide, ühiskonna ja meie isikliku eluga seonduvast.

€4.48
Thumb_original

Mõtisklus psühhosomaatikast

Aili Paju

Raamatusse on täiendatud kujul (2. trükk) paigutatud osa psühhosomaatika loenguid, mida meditsiinidoktor professor Aili Paju luges Tartu Ülikooli semiootikaosakonnas. Loengutsükkel said hulgaliselt positiivset tagasisidet ja teema vastu on olnud jätkuvalt suur huvi.

€7.00
Thumb_original

Pöördudes üksteise poole

Soodushind!

Margaret Wheatley

Margaret Wheatley räägib, kirjutab ja annab nõu kõikjal üle maailma selle kohta, kuidas organiseeruda nii, et inimesi vaadeldaks kui õnnistust, mitte aga kui probleemi. Ta on juba 30 aastat töötanud väga erinevate organisatsioonide ja kogukondadega peaaegu kõigil kontinentidel.
Raamat üritab pakkuda innustust ja tuge, et algatada kõnelusi teemadel, mis on inimestele tähtsad. Kutsutakse üles märkama ümbritsevat maailma, selgitama oma mõtteid ja kogemusi ning alustama juttu teiste inimestega.

€5.69
Thumb_original

Kümme mõtet ajast

Bodil Jönsson

Milline on meie suhe ajaga?
Mida me oma ajaga teeme ja miks teda ei ole kunagi piisavalt?

€2.56
Border-bottom